Fotometr pro stanovení hydrazínu
Kód produktu
HI97704
Fotometr s vylepšenou optikou pro stanovení hydrazínu, adaptace metody ASTM D1385-88.
|
€ 366.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 366.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 400 µg/L |
| Rozlišení | 1 µg/L |
| Přesnost | ±4% celého rozsahu |
| Metoda | s p-Dimethylaminobezaldehydem |
| Napájení | baterie 3x 1,5V AA |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál a certtifikát kvality |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
